אודות

חברת שמיר יעוץ והדרכה מתמחה בהוראה טכנולוגית ופיתוח חומרי לימוד ייחודיים המשלבים למידה תוך כדי עשייה. חומרי הלימוד ושיטות ההוראה מתבססות על תאוריות למידה מודרניות. הן מתאימות לכל מנהל, מורה ומוסד חינוכי המעוניין בחדשנות וקידמה. 

חברתנו מתמחה בלימודי חשיבה מחשובית באמצעות לימודי פיתוח תוכנה ויצירה דיגיטאלית לתלמידים ולמורים. חשיבה מחשובית, Computational Thinking, הינה סל כלים ומיומנויות חשיבה לפתרון בעיות משימתיות, בהתאם לנדרש במאה ה-21. בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, כולנו מבלים שעות ארוכות מול המסכים השונים. התלמידים עושים זאת בעיקר כצרכני טכנולוגיה. הם לומדים בדרך כלל איך להפעיל טכנולוגיות, במקום ללמוד כיצד לפתח טכנולוגיות.

אנשי החינוך המתמודדים עם האתגרים הללו, צריכים למצוא את הדרך להפוך את התלמידים ליצרני טכנולוגיה, בכך לנתב אותם למסלולי למידה ותעסוקה מגוונים וחדשניים יותר. התוצאה היא, תלמידים רואים ומשתמשים בטכנולוגיות ככלים לחשיבה, למידה ויצירה. המורים, יעשירו את ארגז כליהם הטכנולוגים וישלבו אותם בכל תחום דעת בכך יהפכו את ההוראה והלמידה לרלוונטית עדכנית ומשמעותית לתלמידים.

סל שירותים

אנו מציעים ליווי מלא לבתי הספר לכל אורך השנה: משלב ההשתלמות בתחום היעודי למורים בתחילת השנה, דרך מנוי לסביבת תוכן המכילה חומרי לימוד לכל השנה, ועד לליווי שוטף למורים למתן תמיכה במהלך השנה. המטרה: להעשיר הידע של המורים בתחום פיתוח התכנה, להעשיר את ארגז הכלים שלהם בשימוש בטכנולוגיות בהוראה ולהפוך כל תחום דעת ומקצוע ללימוד ליותר עדכני ורלוונטי בעיני התלמידים. פיתוח אפליקציות היא פעילות קלה המתאימה גם לחסרי ניסיון או ידע קודם כל עוד עושים שימוש בחומרי הלימוד המתאימים. אנו מאמינים כי בדרך זו אנו מצליחים להעשיר את חווית ההוראה והלמידה כאחד.

יתרונות למורים

מקלה על מורים ומשחררת אותם מהוראה פורנטלית. מעשירה את ארגז הכלים של המורה בשימוש בפדגוגיה חדשנית.

מבטיחה חוויות  הצלחה.

יתרונות הלמידה באמצעות הסביבה

סביבת התוכן

אתר תוכן המאושר על ידי משרד החינוך עבור תלמידים ומורים ליצירה טכנולוגית. תואם להמלצות ארגון ה-OECD לפיתוח חשיבה חישובית בקרב תלמידים ועונה על מאפייני פדגוגית מוטת עתיד של אגף מו"פ במשרד החינוך.

החומרים מאפשרים לכל מורה ללמד פיתוח תוכנה, רובוטיקה ומייקרים. כל תלמיד לומד בדרך מעשית ומתנסה ביצרנות טכנולוגית, תוך פיתוח מיומנויות פתרון בעיות מורכבות. חומרי הלימוד בעברית מקלים על המורים ומשחררים אותם מהוראה פרונטלית ומהצורך להיות מומחים. הם מאפשרים למורה להתמקד בהנחיה וליווי של התלמידים. התלמידים מצידם לומדים בקצב אישי ומצליחים להגיע לתוצרים טכנולוגיים באופן תדיר.

מעורבות מוגברת בלמידה

תחושת הצלחה

כלים לחשיפה ולהעמקה

התאמה לרמות תלמידים שונות

החומרים נגישים מהבית

בין לקוחותינו

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.